بانکداری

صدور غیرحضوری کارت‌های بانک سامان

بانک سامان با راه‌اندازی سرویس جدیدی امکان صدور مجدد کارت‌بانکی را بدون مراجعه به شعبه ایجاد کرد. با توجه به تشدید گسترش ویروس کرونا و لزوم رعایت و استفاده از پروتکل‌های بهداشتی و کاهش ترددهای غیرضروری، بانک سامان با راه‌اندازی این سرویس جدید در بستر اپلیکیشن موبایلت، این امکان را فراهم کرده تا مشتریان بدون مراجعه به شعب این بانک، کارت‌ بانکی خود را تعویض نمایند.
علاقه‌مندان به وسیله استفاده از این سرویس می‌‎توانند تقاضای تعویض کارت‌های بانکی خود را از طریق اپلیکیشن موبایلت ثبت کرده و بواسطه پست در سراسر کشور دریافت نمایند. مشتریان این بانک پس از دریافت کارت خود امکان فعال‌سازی و تعیین رمز اول کارت را در موبایلت خواهند داشت.
برای دریافت این خدمات می‌توانید در اپلیکیشن موبایلت در قسمت کارت و سپرده را انتخاب و با لمس گزینه سه‌نقطه (…) درخواست صدور مجدد کارت‌بانکی را انتخاب نماید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه  ذینفعان کلیدی در اولویت روابط‌عمومی

مشتریان در صورت نیاز به بهره‌گیری از راهنمایی‌ها در خصوص این خدمت می‌توانند با مرکز بانک سامان ارتباط به شماره 0216422 تماس و یا با نشان آدرس ایمیل جهت جلوگیری از ربات‌های هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارتباط برقرار کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا