بانکداری

تمدید تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن تا آخر تیرماه 1400

بانک مسکن مهلت استفاد از تسهیلات طرح 82 را تا پایان تیر ماه سال جاری تمدید کرد. در این پی اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده مشمول درخواست‌هایی می‌باشد که پیش نویس قرارداد حداکثر تا تاریح 31 تیر 1400 تنظیم و قراردادهای مذکور حداکثر تا تاریخ 31 مرداد سال جاری در دفاتر اسناد رسمی ثبت شده باشند. همچنین قبلا نیز این بانک با هدف کمک به خانه دار شدن اقشار مختلف جامعه و تقویت قدرت خرید متقاضیان مسکن و کاهش هزینه‌های اخذ تسهیلات، طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده را تا پایان سال گذشته در دستور کار قرار داده بود .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه  ذینفعان کلیدی در اولویت روابط‌عمومی

از ۲۵ دی ماه سال گذشته به مناسبت سالروز تاسیس بانک مسکن، طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن به صورت توام (بدون سپرده و اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن) در دستور کار شعب این بانک قرار گرفته است. سقف این تسهیلات در مرکز استان، برای خرید انفرادی 80 میلیون تومان و برای زوجین 160 میلیون تومان و در شهرستان‌های استان برای خرید انفرادی 60 میلیون تومان و برای زوجین 120 میلیون تومان اعلام شده است..

پرداخت تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده که از دی ماه سال جاری به متقاضیان پرداخت می‌شود به گونه‌ایی می‌باشد که نیمی از مبلغ تسهیلات از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن و مابقی از محل منابع بدون سپرده (جمعا تا سقف‌های تسهیلات خرید مسکن اوراق گواهی حق تقدم) پرداخت می‌شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه  صدور غیرحضوری کارت‌های بانک سامان
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا